הובלות קטנות ברעננה

הובלות קטנות ברעננה

הובלות קטנות ברעננה – טיפים למעבר בעונת החורף

את רוב מעברי הדירה מעדיפים הישראלים לבצע דווקא בעונת הקיץ מכמה סיבות: ראשית בגלל החופש הגדול, כשעוברים עם ילדים והם גם עוברים בית ספר או גן כתוצאה מהמעבר מומלץ לאפשר להם לסיים את השנה- סיום המתרחש בסוף חודש יוני ולסגור מעגל עם החברים, המורים והסביבה שלהם כך המעבר הרבה יותר מוצלח מבחינה פסיכולוגית, נפשית ופיזית.

בנוסף, מעבר בקיץ לעתים יותר נוח כי אין גשם ורוחות מה שעלול פעמים רבות לעכב את המעבר. עם זאת, היתרון שבמעבר בחורף באמצעות חברות הובלות קטנות ברעננה, הרצליה, נתניה או תל אביב נעוץ דווקא במחיר. מכיון ועונת הקיץ הינה עונה עמוסה מאוד, המחירים של ההובלות לרוב גבוהים יותר ולכן אם אתם יכולים לעבור בחורף או מעדיפים זאת מסיבות כאלה ואחרות, סביר להניח שתוכלו להנות ממחיר הובלה נמוך יותר בהשוואה לקיץ. במאמר הבא תוכלו לקרוא על טיפים מעולים למעבר בעונת החורף.

הובלות קטנות ברעננה- ניילונים ומוצרי איטום למעבר

כמובן שאין סיבה לתת למזג האוויר לקבוע לנו את מועד המעבר, אלא מומלץ לעבור בזמן שנוח ומתאים לנו, רק כן מומלץ להיערך לכך בהתאם. אז איך עושים את זה? מומלץ להכין מבעוד מועד ניילונים עבים ואטומים ולעטוף באמצעותם בעיקר מוצרים שעלולים להירטב כמו למשל בגדים ורהיטים. מוצרי טקסטיל ובד שווה לעטוף עם ניילון חזק ורק אז להכניס לארגזים כך שבמידה וגשם חודר את הארגז, עדיין הבגדים לא נרטבים. גם ספרים כדאי לעטוף, עם שקיות זבל אטומות גדולות. במידה והמעבר שלכם הוא מעבר משרדי, יש להכניס את כל הקלסרים ומוצרי הניירת לניילונים אטומים ולארוז בארזים. גם את הארגזים עצמם מומלץ לעטוף שוב. מוצרי חשמל כמו מחשבים, מסכי טלוויזיה, ממירים ושאר ציוד חשמלי חשוב לעטוף כמו שצריך אפילו בשתי שכבות כי מים כמובן הורסים אותם ואז המעבר יעלה לנו הרבה יותר ממה שתכננו.

בחרו בארגזים איכותיים

חברות הובלות קטנות ברעננה מספקות לקהל הלקוחות שלהם ארגזים איכותיים, עמידים ועבים, לכן כאשר מבצעים מעבר של דירה או משרד, לא מומלץ להתחיל ולאסוף ארגזים מהירקן או מחנות הצעצועים אלא כן מומלץ לרכוש ארגזים עמידים. ארגזים כאלה לא יתפוררו כתוצאה ממגע עם הגשם וישמרו על הציוד שלכם.

אחסנה וחניה ביום המעבר

במידה ואתם מחפשים מקום לאחסן את הציוד שלכם עד ליום המעבר משיקולים כאלה ואחרים, חשוב לוודא שמדובר במקום יבש שלא חודרים אליו מים. בנוסף, אם אתם שמים לב כי צפוי יום גשום במיוחד במועד המעבר, כדי להתארגן על חניה מראש לרכב ההובלה כזו שתהיה סמוכה ככל הניתן לדלת הראשית.

מעבר דירה יכול להיות דבר מלחיץ ולא פשוט, אך אם נערכים אליו כמו שצריך בעזרת חברת הובלות קטנות ברעננה וחושבים על כך הפרטים לפני הזמן, אין סיבה להיכנס ללחץ.