הובלות קטנות ברחובות

חברת ההובלות קטנות ברחובות מאמינים שהאופן שבו הדברים מוצגים הוא זה שיקבע את חווית ההובלה של לקוחותינו. לכן אנחנו דואגים לשיתוף הפעולה ותקשורת נכונה ביננו לבית לקוחתנו.

המובילים שלנו בחברת הובלות קטנות ברחובות ידריכו אתכם ביום ההובלה בדרך המיטבית ביותר, יהיו קשובים ואמפתיים על מנת שתחליטו ביחד את דרכי הפעולה המועדפות עליכם.

בחברת ההובלות הקטנות ברחובות אנחנו תומכים גדולים בעוצמת ההקשבה ומטרתנו שתזכרו אותנו לטובה ונטביע את חותמנו אצלכם.

הובלות קטנות ברחובות

הובלות קטנות ברחובות

צרו אתנו קשר להזמנת הובלות קטנות, אבל חשוב מזה השתמשו בנו להקל על התהליך ההובלה.

חברת הובלות קטנות ברחובות- טיפים שיחסכו לכם זמן ותסכול

חברת הובלות קטנות ברחובות אספה עבורכם טיפים שעזרו ללקוחתנו בעבר על מנת להקל עליכם:

  • זמן מושלם להזמין את החברים לארוחה – במקום לזרוק את האוכל שאתם לא מעוניינים להעביר לדירה החדשה, אתם יכולים להזמין את החברים שלכם לסעודת מלכים ובדרך לשכנע אותם לעזור לכם באריזות.
  • סדר פסח- חברת הובלות קטנות ברחובות מאמינים שמעבר דירה הינו הזמן הטוב ביותר לעשות סדר בארונות. מעבר לעובדה שזה תמיד מצוין לשדרג את המלתחה שלכם ולקנות פריטים חדשים בשביל האופנה והניקיון        האישי. אתם יכולים גם לתרום את החפצים שלכם לארגונים שונים שעוזרים לאנשים נזקקים.
  • אל תחכו לשנייה האחרונה – תכננו מראש את המעבר שלכם, אספו קרטונים ישנים, החלו לארוז חפצים שאין לכם שימוש בהם.
  • עדכנו את הכתובת החדשה שלכם בארגונים השונים מבעוד מועד, זה יחסוך לכם המון תסכול והתעסקות מיותרת אחרי המעבר.
  •  ארגז הביטחון שלכם- ארזו את החפצים שאתם משתמשים בהם הכי הרבה בארגז נפרד ודאגו שהוא יהיה נגיש אליכם. תוודאו שהוא יעלה למשאית אחרון בדירה הישנה והוא הראשון שאתם מוציאים לדירה החדשה. כך תזכרו לשים אותו באזור בולט שנוח לכם ולא תאלצו לחפש אותו ברגע שתזדקקו לו.
  • סימונים ורשימות הם החברים הכי טובים שלכם בזמן ההובלה. תרשמו הכל! אתם תודו לעצמכם אחר כך.  לפני שאתם אורזים כל קופסא תמלאו רשימה שעוקבת אחרי מה שכל קופסא מכילה. ותסמנו את הקופסאות במספר או סימן זיהוי שונה.

אז על מה עליכם לשים דגש כשאתם בוחרים בחברת הובלות?

  1. האם לחברה יש ביטוח- תקלות יכולות לקרות ואתם רוצים לדעת שהחפצים שלכם מבוטחים במידה וקורה משהו במהלך ההובלה.
  2. לידיעתכם, חברת הובלות קטנות ברחובות מבטחת את חפציכם שתוכלו להיות רגועים ביום ההובלה.
  3. האם לחברה יש ציוד הובלה בבעלותה או שהיא משכירה את הציוד שלה ממקורות אחרים – אתם לא רוצים שמקור שלישי יהיה מעורב בתהליך ההובלה. סיבה אחת זה בגלל שלערב צד שלישי יגדיל את הסיכויים שתקלה תתרחש. סיבה נוספת שעירוב של צד שלישי בהובלה שלכם לרוב אומר שאתם תאלצו לשלם יותר כסף עבור ההובלה. דבר שאפשר למנוע בכך שפשוט תבדקו שלחברת ההובלות שלכם יש בבעלותם את ציוד ההובלה. לנו בחברת ההובלות הקטנות ברחובות יש ציוד הובלה אישי בין המובילים בשוק, ואין לנו צד שלישי או מתווכים שמקשרים ביננו לבין הלקוחות שלנו.
  4. תדאגו לקבל הצעת מחיר לפני שההובלה מתחילה, זה ימנע אי נעימויות או חוסר הבנה בינכם לבין המובילים. אצלנו בחברת הובלות קטנות ברחובות אנו לא משאירים שום פרט ״ליפול בן הכיסאות״ ולכן אנחנו מוודאים שאתם מקבלים הצעת מחיר מאורגנת שמפרטת בדיוק על מה תשלמו ומה תקבלו ביום ההובלה.

צור קשר

התקשרו עוד היום לייעוץ חינם, שירות הלקוחות שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה או בעיה.