הובלות הינו עסק למקצוע המובילים, העסק מספק קבלות כחוק ופועל בהתאם לכל מערך חוקי המדינה.
במובינגס הובלות אנו משנעים סחורה ממקום א' אל מקום ב' בבטחה ואחריות, על מנת להסב נחת ושלווה ללקוח\מזמין ההובלה
מובינגס הובלות מבצע את כל סוגי השינוע החל מהעברת דירה, ועד שינוע כלים מכנים.

תקנון מחייב קריאה אי קריאת התקנון אינה פוטרת מאי ידיע.
אין אנו לוקחים כל אחריות על נזיקין ועל טובין לכאן או לכאן במידה ולו אושרה קריאת תקנון זה. כמחויב בחוק

סעיף שינוע באמצעות התקשרות
א. בעת התקשרות עמנו במספר הטלפון אשר מוצג באתר, הינכם מבצעים חיוג ראשי אל מערך ההובלה שלנו.

במצב זה הדיבור נעשה מולנו ומולנו בלבד. ובכך כפי המתחייב בחוק, אין שטיקים ואין קונצים.

לאחר הזמנת הובלות קטנות וקביעת שעה ותאריך, אנו נגיע אל יעד ההובלה ונערוך את ההובלה על הצד הטוב ביותר. תוך כדי מתן שמירת זכויות הלקוח ומוצריו.

א.א חשוב לדעת כי באמצעות התקשרות טלפונית עמנו, יש לשם לב כי לפעמים השלוחה מנתבת את השיחות אוטומטית. בין הטלפונים השונים, ולכן חשוב לדעת אם איזה מוביל דיברת וסגרת את החבילה.

א.ב בעת שינוע מוצר מטעמינו חלה על המוצר כיסוי ביטוחי מלא. ובכך על כל נזק אשר יגרם אתם מבוטחים מכל צדיו.

א.ג אין אנו אחראים על מערך אריזות אשר לא אורזו ע"י הובלה. וכן אריזות שבירות אשר לא לקחנו אליהם אחריות מקיפה מראש.

א.ד בעת הזמנת שינוע מטעמינו יסגר מחיר לשינוע המוצר מבעוד מועד, ועל כך אין וויכוח שימו לב כי מחיר אשר נקבע מראש לא ניתן לשינוי האלה אם כן צוין אחרת באחד מן הסעיפים אשר מוצגים בתקנון

א.ה לא תינתן הנחה או אחוזים מן השינוע במהלך השינוע ולאחריו, מתן הנחה כזו או אחרת תקפה אך ורק בשלב סגירת השינוע בהתקשרות טלפונית עמנו.

א.ו כל ביטול הזמנה ייגבה לפי מחיר קריאה של 150 ש"ח

א.ז לא מכבדים צ'קים

סעיף יצירת קשר באתר
ב. בעת השארת פרטים במערך יצירת הקשר של האתר עליכם לדעת זאת. כי מערכת צור קשר של האתר מנתבת את יצירת הקשר שלכם למגוון מובילים מקצועים וותיקים בתחום, ולמעשה מאפשרת לכם לקבל מגוון הצעות מחיר

עד אשר הטובה בינהם תתקבל מטעמכם בברכה, חשוב לציין כי אין אנו שולטים במערך יצירת הקשר ובכמות המובילים אשר יחזרו אליכם. כמו כן יש לדעת כי המודעה שנשלחה מטעם יצירת הקשר תמחק לאחר 72 שעות של תצוגה.

ב.א שימו לב כי אין אנו אחראים על מצב שינוע אשר נסגר דרך מערך הצור קשר. כמו כן אין אנו אחראים על השינוע עצמו או מוצריו וכל האחריות מוטלת על הספק אותו בחרתם לבצע את השינוע עבורכם.

ב.ג חשוב לבצע בדק בית לפני סגירת הובלה עם מוביל כזה או אחר אשר הגיע מטעם מערך היצירת קשר. כך תוכלו להיות רגועים כי הספק שבחרתם לבצע את השינוע אחראי ומסודר.

 

סעיף הובלה עצמית
ג. במתן רכב מטעמינו לשינוע מוצר הנכם מתחייבים למתן ביטוח נזקי מלא, כן לציוד אותו אתם משנעיים בעצמכם וכן לרכב אותו קיבלתם מטעמינו לביצוע השינוע.

ג.א נהג הרכב שמגיע עמו מטעמינו אין מוביל ולכן אינו מוסמך לעזור, הנהג מבצע את תפקידו והוא לנהג ממקום א' למקום ב'. שימו לב כי חל איסור מטעמינו לבצע כל פעולה שאינה עבודתו.

ג.ב הרכב אותו שכרתם מגיע אל שינוע המוצר עם טנק דלק מלא. במידה ונגמר הדלק והשינוע לא הסתיים. חלה עליכם האחריות למלא דלת לרכב. זאת במידה ולא צוין אחרת בהסכם המפורש עמנו.

 

סעיף פועלים ועובדים
ד. אנו מציעים לדאוג להשקיה של המשנעים אשר מגיעים לבצע עבורכם את העבודה. לדאוג שיהיה בקבוק מים קרים בקרבת מקום. זוהי לא חובתכם אך צעד זה ישקף מתן פעולה הדדית בין הצוותים.

ד.א כל עובדינו אזרחים חוקים במדינת ישראל, כחול ולבן משפע טובה של הארץ. מערך פועלינו ועבודתינו אינו יוצאים את הקו הירוק ובכך אנו עסק כחול לבן למופת.

 

מסכם התקנון
ה. אנא בכדי לא לגרום אי אילו הבנות שימו לבכם אל מול תקנון זה ופעלו אל פיו. במידה ותכול פגיעה באחד מן סעיפיו או דברותיו, אנו נפעל בכל האמצעים העומדים ברשותינו כתגובה.

אנו מאחלים לכם שינוע קל מוצלח ובטוח ושיתוף פעולה נכון והדדי בין הצדדים.