הובלות קטנות בצפון

הובלות קטנות בצפון

הובלות קטנות בצפון יודעים שלכל אחד יש את הדרך שלו לארוז חפצים, אבל הניסיון שלנו הוכיח לנו שדרכים מסוימות עדיפות על אחרות ויכולות לחסוך זמן רב. לכן אנחנו בחברת הובלות קטנות בצפון ראינו לנכון לתת לכם כמה טיפים שיוכלו לעזור בעת האריזה של הפריטים שלכם.

כל גודל והתפקיד שלו

בחברת הובלות קטנות בצפון שמנו לב שכאשר אורזים פרטים כבדים בקופסאות גדולות, יש להם סיכויים גבוהים יותר להיקרע ובכך לגרום נזק לחפצים. לכן חשוב שתארזו פריטים כבדים, כמו ספרים, בקופסאות קטנות.  לאחר שסיימתם לארוז את החפצים הכבדים, עברו לארוז פריטים קלים, כמו שמיכות וכריות, שאותם הובלות קטנות בצפון ממליצה שתארזו בקופסאות גדולות.

במידה ואתם אורזים חפצים כבדים וחפצים קלים באותה הקופסא, וודאו שארזתם את הפריטים הכבדים בתחתית הקופסא, והפריטים הקלים מעליהם.

בנוסף, אנו מציעים לכם לוודא שלא נשאר לכם מרווחים ריקים בקופסאות ובמידה ונשאר לכם, אתם יכולים למלא מרווחים אלו בעזרת מגבות, בגדים, או נייר אריזה. זה יכול למנוע מחפצים עדינים ושבירים להינזק במהלך ההובלה.

הפרד ומשול

הימנעו מלערבב חפצים מחדרים שונים בבית לאותה הקופסא, הובלות קטנות בצפון יכולה להבטיח לכם שזה יעשה את האריזה שלכם להרבה יותר מהירה.

בנוסף הובלות קטנות בצפון גם ממליצה שתציינו על כל קרטון מה הוא מכיל. אופציה נוספת וצבעונית יותר שאצלנו בחברת הובלות קטנות בצפון מאוד אוהבים היא שיטת הצבעים. שבה אתם יכולים להדביק על כל קרטון מדבקה בצבע שונה שמציינת את החדר שאליו היא שייכת. שיטה זו עושה את המיון ליותר קל כי הצבעים בולטים לעין בצורה טובה יותר.

אריזה שתמנע שבירה

כאשר אתם אורזים את הכלי מטבח שלכם, תעטפו כל כלי בנייר סביבו. לאחר מכן, קחו כ 5- 6 כלים ותעטפו אותם ביחד עם נייר סביבם. טיפ נוסף שחשוב להובלות קטנות בצפון לתת לכם הוא שכאשר אתם מכניסים את כלי המטבח לקופסא, תוודאו שהם מונחים על הצד ולעולם לא שוכבים ישר, ובנוסף תעזרו בהרבה נייר מעל ומתחת.

לגבי כוסות וקערות, הן יכולות להיארז כאשר הן מונחות אחת בתוך השנייה עם נייר בניהן.

הובלות קטנות בצפון – מידע חיוני

בחירת חברת הובלה מקצועית תעשה  את החיים שלכם לקלים יותר. כאשר אתם בוחרים בחברת הובלות קטנות בצפון לעשות את ההובלה שלכם אתם מבטיחים לעצמכם שתהליך הובלה יהיה פשוט ככל האפשר מתחילתו ועד סופו. על מנת שנוכל להתנהל בדרך היעילה ביותר, חשוב לנו שתעבירו את כל המידע שנחוץ וחיוני להובלה.

אחד הדברים הכי חשובים עבורנו בחברת הובלות קטנות בצפון הוא לקבוע מה גודל ההובלה שלכם. נוכל לעשות זאת בצורה הכי מדויקת על ידי כך שנדע כמה קופסאות הולכות להיות לכם.

לכן, הודיעו למובילים שלכם כמה קופסאות יש ברשותכם על מנת שהם יוכלו לתכנן את ההובלה בצורה טובה יותר.

צור קשר

התקשרו עוד היום לייעוץ חינם, שירות הלקוחות שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה או בעיה.

הובלות קטנות צפון כאן בשביל לעזור לכם לבדוק את האופציות שיש ברשותכם .

השאלות והערות שלכם חשובים לנו אל תהססו ליצור איתנו קשר.

הרשו לנו ללוות אתכם במסע לדרכם החדשה, אתם יכולים להשיג אותנו בטלפון או באימייל.

עשיתם הובלה עם הובלות קטנות צפון אנא השאירו פידבק, אנחנו תמיד פתוחים לרעיונות חדשים מצד הלקוחות שלנו .

אנחנו מאמינים שתמיד ניתן ללמוד דברים חדשים ולהשתפר.