הובלות קטנות במרכז

הובלות קטנות במרכז

חברתנו מתמחה במגוון סוגי הובלה בכל אזורי הארץ, שירות הובלות קטנות במרכז הנו חלק חשוב ממגוון שרותי ההובלה שאנו מציעים. חשוב לומר כי אנו מתייחסים להובלה קטנה במלוא האחריות, המקצועיות ואדיבות ותוך עמידה בזמנים שנקבעו.

הובלות קטנות – השקעה גדולה

הובלות קטנות הן שרות שרק חברה בעלת מערך לוגיסטי מפותח יכולה להציע. כדי לספק שרות זה במחירים תחרותיים יש צורך בהצטיידות מתאימה: מגוון רכבים בגדלים שונים, ציוד הרמה ותכנית עבודה מחושבת היטב וצוות מקצועי, כמובן.

במרכז הארץ עורך החיים דינאמי יותר מאשר בפריפריה, כאן הכול נמצא בתנועה מתמדת. מסיבה זו הובלות קטנות במרכז הן שרות מבוקש. אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות שינוע לחברות ויחידים בתזמון מושלם ומחיר תחרותי.

אז למי בעצם מיועד שרות הובלות קטנות במרכז ?

·         בעלי עסקים קטנים ובינוניים, שמעוניינים להוביל ציוד. לפעמים מדובר אפילו בפריט אחד, אך זהו פריט יקר ומורכב שדורש טיפול מיוחד ושלא ניתן להוביל אותו בבטחה ללא ציוד מתאים (ציוד אלקטרוני, פריטים שבירים, כלי נגינה גדולים ועוד). ברשותנו כל סוגי ציוד ההרמה והאחזקה הדרושים להובלת פריטים מסוג זה.

·         שוכרי דירות קטנות באזור המרכז. שירות הובלות קטנות יעיל במיוחד עבור אוכלוסייה זו. יחידים וזוגות צעירים שוכרים דירות קטנות וכמות הציוד בהם אינה גדולה. הובלה קטנה משתלמת יותר במקרה זה שכן מדובר במספר פריטים מוגבל. עם זאת שירות זה יכול לחסוך זמן, מאמץ וגם עצבים יחסית להובלה עצמית. בנוסף, אנו מציעים שרותי אחסון שיכולים להוות פתרון לעוברי הדירה שחייבים מסיבה כלשהי לפנות את הדירה הנוכחית לפני שיוכלו להיכנס לדירה החדשה.

·         למעשה כל אדם או ארגון שמעוניין להעביר כמות פריטים מוגבלת ליעד מסוים, כגון ריהוט יד שניה באיסוף עצמי ומשימות דומות, שיכולות לגזול את כל היום, אלא אם מבצעים אותן באופן מקצועי.

תמחור ההובלות

כדי לברר את המחיר המדויק של כל הובלה, נשמח אם תפנו אלינו כדי שנקבל את הפרטים על הציוד שנועד להובלה, נקודות המוצא והיעד והשירות שדרוש לכם. בנוסף להובלה עצמה אנו מציעים שרותי פירוק והרכבה, אריזה מקצועית, אחסון לתקופת זמן מוסכמת ועוד. באופן עקרוני התמחור תלוי בגורמים הבאים:

1.      כמות החפצים שיש להוביל – הובלת פריט בודד מסיבות מובנות תעלה פחות מהובלת תוכנה של דירה קטנה.

2.      אופי החפצים: ציוד אלקטרוני יקר דורש יחס אחר מבחינת ציוד ואמצעי זהירות מאשר שידה או שולחן סלון. יש לנו את כל האמצעים להובלת פריטים יקרי ערך ומורכבים, אך עלינו לקחת זאת בחשבון מבחינת הכנה ותמחור.

3.      שירותים נלווים: שירותים כגון פירוק והרכבה ואריזה כרוכים בתשלום הנוסף, אך לפעמים כדאי לשלם מעט יותר כדי שהציוד יגיע בשלמותו ללא כל פגיעה.

4.      מרחק – יש לקחת בחשבון הן את מרחק הנסיעה (בשל ייחודו של אזור המרכז זה יותר עניין של זמן מאשר מרחק פיזי). גורם נוסף הוא מרחק במאונך – או במילים פשוטות מספר הקומה בנקודת המוצא והיעד.  כשמבקשים הצעת מחיר כדאי לציין אם ישנה מעלית במקום.

5.      מידת דחיפות – התזמון חשוב מבחינת היערכות ותמחור. אם ברצונכם לבצע הובלה דחופה- ציינו זאת לפנינו.

 

הצוות המיומן שלנו ישמח להעניק לכל כהל לקוחותינו יחס אישי ובאותה עת מקצועי ביותר. מעוניינים בשירות הובלות קטנות בתל אביב? פנו אלינו ונשמח לבצע את העבודה במקצועיות, תזמון מושלם ומה שחשוב לא פחות – מחיר תחרותי.