אודות מובינגס

אודות מובינגס

אחד הפרויקטים המשמעותיים, המורכבים ואולי הארוכים בחיינו הוא מעבר דירה. בכדי שהמעבר יתבצע על הצד הטוב ביותר עלינו לחשוב על כך צעד מראש ולקחת בחשבון מגוון של גורמים כמו למשל באיזו תקופה בשנה הכי כדאי לנו להעביר (לפעמים זה לא ממש תלוי בנו), איך נארוז את החפצים שלנו בצורה היעילה ביותר ולא פחות חשוב איזו חברת הובלות כדאי לנו לבחור.

כאן אנחנו – חברת מובינגס המתמחה בביצוע הובלות, מעברי דירה ופתרונות שינוע נכנסים לתמונה.

בהיותנו מחפשים אחר חברת הובלה קטנה שתסייע לנו בתהליך המעבר בין אם מדובר בתכולת דירה קטנה שלמה, משרד, מחסן ובין אם בכמה פריטים בודדים אותם קשה עד בלתי אפשרי להעביר לבד אחד הדברים החשובים ביותר בבחירה הוא השילוב בין אמינות, מקצועיות, מחיר נוח וכמובן-זמינות.

היתרון הבולט בבחירת ביצוע הובלה קטנה בעזרת חברת מובינגס הוא בכך שאנו מקפידים לשלב בין כל הקריטריונים החשובים הללו ויותר מהכל- מתאימים את סוג ההובלה לצרכים שלכם בתור לקוחות.

אז למה אנחנו מתייחסים לפני שאנו מבצעים את ההובלה עבורכם?

המומחים של חברת מובינגס אשר התנסו בביצוע אינספור הובלות בכל רחבי הארץ- קטנות וגדולות יודעים לשאול את השאלות הנכונות – למה? פשוט מאוד! כדי שההובלה תלך חלק, כשההובלה מתבצעת כמו שצריך, כך גם נראה המעבר שלכם ולכן טרם קובעים תאריך להובלה בודקים:

1.        מה המיקום המדויק של הדירה, הבית, המחסן או המשרד- בדיקה זו תאפשר לנו להתאים את הכלים השונים ואת הרכב שמתאים ביותר לסוג ההובלה שלכם. רחוב צר, קומה גבוהה- אלו ועוד חייבים להילקח בחשבון!

2.        האם יש מעלית? האם הגישה ניתנת רק באמצעות מדרגות- כך נדע כמה מובילים נדרשים לפרויקט הספציפי שלכם.

3.        תקופה בשנה, זמן ההובלה, מרחק- אלו קריטריונים אליהם אנו מתייחסים בכדי לספק לכם הצעת מחיר הוגנת וזה ממש לא משנה איפה אתם גרים!

מה זה בכלל הובלה קטנה?

אנשים רבים נוטים להתבלבל ולחשוב שהמשמעות של הובלה קטנה היא העברת פריט אחד, מקסימום שניים של חפצים קטנים בעיקר. ממש לא! המשמעות של הובלה קטנה כאמור הינו העברה של כמה פריטים בודדים אך שאינם ניתנים להעברה עצמאית כמו למשל שילוב בין ספה, מקרר, מכונת כביסה ומיטה. בשונה מהובלה גדולה באמצעותה אנו מעבירים תכולה שלמה של דירה גדולה או בית פרטי, בהובלה קטנה כמות הפריטים אמנם מצטמצמת משמעותית, אך גודל המוצרים והרגישות שלהם איננה מאפשרת לנו לבצע את העברה בעצמנו ולכן אנו זקוקים לחברת הובלות קטנות שיודעת לבצע את העבודה כמו שצריך.

פרט להובלה קטנה – אילו שירותים אנו מספקים לכם?

אם אתם קצרים בזמן וזקוקים לשירותים נוספים שיקלו עליכם בתהליך המעבר נשמח להציע לכם מגוון נוסף של שירותים הכולל:

•    שירות הובלות מהיום להיום- המוביל הבריז? אנחנו כאן במטרה לנסות ולהציל את המצב מבלי לנצל את עוגמת הנפש שלכם.

•    שירות פירוק ואריזה- ניתן לשלב בשירות ההובלה גם ביצוע פירוק והרכבה של רהיטים למשל.

•    הובלות למוצרי חשמל- מקררים, מכונות כביסה, תנורים ועוד.

•    הובלות למוצרים מיוחדים- פסנתרים, ארונות זכוכית, תמונות ועוד.

חברת מובינגס מתמחה בביצוע כל סוגי ההובלות:

v הובלות למשרדים

v הובלות דירה

v הובלות לבתים פרטיים

v הובלות קטנות לסטודנטים

ועוד…

החברה מחזיקה בכל הציוד הדרוש לביצוע עבודת הובלה כמו שצריך מה שיקל על המעבר שלכם, יחסוך לכם זמן, אנרגיה וכסף – קרטונים, ניירות הדבקה וסימון, נייר עטיפה פצפצים למניעת שברים ומכות, עגלות, מנופים, צי משאיות ורכבים, ביטוח הכלול במחיר, צוות מובילים מנוסה ומיומן, שירות מהיר והכל במחיר משתלם במיוחד!